+420 733 106 802

Apartmány Penismar I

Vyhledejte si svou dovolenou
Select country and destination
Rozšířené hledání
Penismar I - Španělsko - Španělsko pevnina - Costa del Azahar - Peniscola

Penismar I

Španělsko » Španělsko pevnina » Costa del Azahar » Peniscola

Peníscola, Hotel starstarPenismar I

Počet termínů:

8 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:

Dnes Počasí v Peniscola - transparent 25°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Penismar I
Popis
Apartmánový komplex 3 obytných bloků, kterou jsou součástí komplexu Penismar, kde můžou klienti využít kompletní zázemí - bazénový komplex, restaurace, bary a supermarkety.
Ubytování
Apartmánový komplex Penismar leží necelých 3,5 km od historického centra Peníscoly. Jedná se o otevřený komplex apartmánů a řadových vilek různé typologie, které jsou místně označovány jako Penismar I a Penismar II. Komplex je situován v poměrně klidné části střediska, disponuje nejenom dostatečným obchodním zázemím, ale také celou řadou restaurantů, barů, sezónních obchodů a supermarketem. Klienti mohou využít dva bazénové komplexy, které kromě dětských tobogánů, skluzavek a bazénů pro dospělé nabízejí i dostatečný prostor pro sportovní vyžití – skoky do vody, tenisové kurty s betonovým podkladem. Velkou výhodou komplexu je odpočinková zóna s dětským hřištěm a prolézačkami, amfiteátrem a hřištěm na pétanque, která je součástí palmové promenády.
Apartmány Penismar I - soubor tří výškových obytných bloků, každý se 3–4 samostatnými vchody, bazénový komplex (otevreny zhruba 15.6.–15.9.), 2x výtah v každém vchodě.
Apartmán až pro 5 osob (AP 1/5): 1 ložnice s manželskou postelí nebo 2 lůžky, průchozí obývací pokoj s 2 rozkládacími gauči, jeden vždy ve formě manželského dvoulůžka, druhý ve formě 2 samostatných lůžek, TV za příplatek, částečně oddělený kuchyň­ský kout s lednicí a pračkou, sociální zařízení s vanou, sprchou, WC a bidetem, balkón s bočním nebo přímým výhledem na moře.
Studio až pro 4 osoby (ST4): obývací místnost s 2 rozkládacími gauči, jeden vždy ve formě manželského lůžka, TV za poplatek, částečně oddělený kuchyňský kout s lednicí, sociální zařízení s vanou a sprchou, WC a bidetem, balkon s bočním výhledem na moře.
Poloha
centrum města – 3,5 km, pláž – 50 až 270 m.
Rychlý přehled
komplex apartmánů o 3 obytných blocích
bazénový komplex Penismar - několik bazénů pro děti i dospělé
Stručná poloha
50 až 250 metrů od široké písčité pláže
centrum střediska 3,5 km
Pojmenování zařízení 1
STUDIO PRO 3 OSOBY
Popis zařízení 1
Studio pro 3 osoby (ST3): obývací místnost s 2 rozkládacími gauči, jeden vždy ve formě manželského lůžka, TV za poplatek, částečně oddělený kuchyňský kout s lednicí, sociální zařízení s vanou a sprchou, WC a bidetem, balkon s bočním výhledem na moře.
Pojmenovani_zarizeni_2
APARTMÁN PRO 5 OSOB - 1 x ložnice
Popis_zarizeni_2
Apartmán až pro 5 osob (AP 1/5): 1 ložnice s manželskou postelí nebo 2 lůžky, průchozí obývací pokoj s 2 rozkládacími gauči, jeden vždy ve formě manželského dvoulůžka, druhý ve formě 2 samostatných lůžek, TV za příplatek, částečně oddělený kuchyň­ský kout s lednicí a pračkou, sociální zařízení s vanou, sprchou, WC a bidetem, balkón s bočním nebo přímým výhledem na moře.
Stravování
vlastní.
Náš názor
standardní ubytování, rušnější prostředí vhodné zejména pro vyznavače přímého kontaktu s každodenním životem, velmi dobrá vybavenost infrastruktury, snadná dostupnost centra, větší vzdálenost od obchodních center.
Cena autobus/osoba zahrnuje
autobusovou dopravu, pronájem apartmánu na 7 (14) nocí, pobytové taxy, spotřebu energií, závěrečný úklid, ložní prádlo, asistenci cestovní kanceláře (delegát nemusí být přítomen ve středisku).
Příplatky k autobusové dopravě
komplexní pojištění.
Poznámka k autobusové dopravě
cestovní kancelář nezajištuje ve středisku delegátsky servis, ale pouze asistenční službu na telefonu. Při dopravě do střediska může být přestup na pobřeží Costa Brava.
Cena autem/osoba zahrnuje
pronájem apartmánu na 7 (14) nocí, pobytové taxy, spotřebu energií, závěrečný úklid, ložní prádlo, asistenci cestovní kanceláře (delegát nemusí být přítomen ve středisku).
Vratná kauce u vlastní dopravy
150 Eur.
Příplatky k vlastní dopravě
komplexní pojištění.
Poznámka k ceně vlastní dopravou
cestovní kancelář nezajištuje ve středisku delegátsky servis, ale pouze asistenční službu na telefonu.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...