+420 733 106 802

Upozornění

O nás

  

 

V oblasti cestovního ruchu působíme v Hodoníně od r. 1995. Prodáváme zájezdy od všech solidních  cestovních kanceláří v ČR a SR.  Nemusíte  tedy porovnávat nabídky jednotlivých  kanceláří,  abyste si vybrali, výběr provedeme za Vás. Ceny zájezdů nenavyšujeme,  jsou stejné jako u pořádajích CK včetně možnosti využít časové, věrnostní, last minute a mnohé další slevy.

Pokud si nevyberete sami z nabídky, která se Vám po zadání požadavků zobrazí,  využijte záložky Vyhledáme za Vás.

 

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky

 

Úvod
Cestovní agentura Jana Ryšavá (dále jen CA) je provozovatelem internetového portálu "REDO- CA.CZ " a je autorizovaným provizním prodejcem zájezdů a pobytů cestovních kanceláří (dále jen CK, organizátor) se kterými má uzavřenou smlouvu o provizním prodeji zájezdů CK, u nichž plyne povinnost pojištění proti úpadku ze zákona.

 

Objednávka
Klient může zaslat nezávaznou objednávku na libovolný počet zde nabízených zájezdů. V moment objednávání  není jisté, zda je požadovaný zájezd volný. Softwarové propojení mezi CA a organizátory zájezdu neumožní 100% jistotu a volná místa je nutno ověřit. Pokud jsou místa k dispozici, provádí se pro klienta rezervace a je okamžitě informován, stejně tak v případě, že rezervaci provést již nelze.

 

Cestovní smlouva
Po rezervaci a domluvě  je klientovi zaslána e-mailem vyplněná cestovní smlouva příslušné organizující cestovní kanceláře, kde je CA uveden jako zprostředkovatel. V mailu obdrží také pokyny k platbě. K definitivnímu objednání zájezdu dochází v moment složení zálohy na účet CA a to i bez podpisu klienta na Smlouvě o zájezdu.

 

Platba
Za objednané zájezdy je zákazník povinen složit zálohu podle pokynů v e-mailu, platební podmínky se mění a jsou různé u každé cestovní kanceláře.
V případě že je zájezd objednáván méně než 1 měsíc před nástupem je povinen zákazník zaplatit jednorázově 100% ceny zájezdu. 

 

Cestovní doklady 
Potřebné doklady – vouchery, letenky, doklady o pojištění apod. obdrží zákazník od CA nebo přímo od CK, která zájezd organizuje. Pokyny na cestu jsou zpravidla zasílány 7-5 dní před odjezdem.

 

Zájezdy na zpětné potvrzení
U některých zájezdů je nutné nejdříve ověřit volnou kapacitu u zahraničního partnera.  V tomto případě je CA požadovat od klienta zálohu až ve výši 100% z ceny zájezdu ještě před rezervací zájezdu, z důvodu úspěšného potvrzení ze strany zahraničního partnera (hotelu) se stává objednávka ihned závaznou a vztahují se na ni příslušné stornopodmínky organizující CK. V případě neúspěšné rezervace je celá částka ihned vrácena zákazníkovi, pokud si nepřeje převést ji na jiný zájezd.

 

Stornovací podmínky
Do okamžiku složení zálohy nebo plné ceny zájezdu je zrušení rezervace bez stornopoplatků. Po podpisu smlouvy nebo složení zálohy nebo celé částky za zájezd se řídí storno podle stornovacích podmínek  CK,  která zájezd organizuje.

 

Reklamace
Reklamovat zájezd je možné buď v CA která zájezd zprostředkovává nebo přímo u  CK organizátora zájezdu. V případě že klient zájezd reklamuje v CA, ta není oprávněna o reklamaci rozhodnout, reklamaci předá pořádající CK.

 

Osobní údaje 
Zákazník poskytnutím svých osobních údajů uděluje souhlas se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů CA. Osobní údaje mohou být zpracovány po dobu neurčitou, a jsou bezpečně zpracovány, dále mohou být využity k činnostem CA za účelem usnadnění kontaktu se zákazníkem v budoucnu a k činnostem za účelem nepravidelného oslovení zákazníka s nabídkou služeb CA. Tyto činnosti budou prováděny v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména se zákonem č. 101/2000  Sb. O ohraně osobních údajů.